Mam Hobby V

Dnia 16 listopada br. w Muzeum Solca otwarto wystawę czasową pt. „Mam Hobby V!”. Jest to już piąta edycja wystawy prezentującej zainteresowania, pasje oraz kolekcje mieszkańców Solca Kujawskiego i okolicznych miejscowości. Wśród hobbystów znaleźli się zarówno miłośnicy filatelistyki, numizmatyki, poezji, gier planszowych czy modelarstwa. Nie zabrakło pasjonatów z talentem plastycznym, fotograficznym czy też osób, które aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Niektórzy hobbyści są już stałymi gośćmi Muzeum Solca, inni po raz pierwszy zaprezentowali szerszej publiczności fragment swoich kolekcji. Jak zawsze każdy ma do przedstawienia jakąś wyjątkową historię, tak jak wyjątkowe jest każde hobby! Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy „Mam Hobby!”, która będzie gościć w Muzeum Solca do stycznia 2023 roku.

Mam Hobby V – zdjęcia: