Wizyta klasy IIIA z SP4 – Warsztaty z tworzenia kartek bożonarodzeniowych

W dniu 6 grudnia br. Muzeum Solca odwiedzili uczniowie klasy III A ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Solcu Kujawskim z wychowawczynią p. Kamilą Kniołą. Młodzi solecczanie wzięli udział w zajęciach warsztatowych, których głównym celem było przygotowanie świątecznych kartek z życzeniami. Trzeba przyznać, że uczniowie wykazali się dużą pomysłowością a efektem ich prac oprócz tradycyjnych kartek były także okolicznościowe choinki. Trzeba nadmienić, że dla wszystkich grzecznych dzieci św. Mikołaj zostawił słodkie upominki. 🙂 Dziękujemy klasie IIIA za wizytę w naszym muzeum i przy tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty z wykonywania ozdób świątecznych połączonych z ubieraniem choinki. Warsztaty odbędą się w dniu 13 grudnia w godz. 16:00 – 17:00.

warsztaty_kartki_2016_iiia-1 warsztaty_kartki_2016_iiia-2 warsztaty_kartki_2016_iiia-3 warsztaty_kartki_2016_iiia-4